Ehete õige hooldus

Giorgio Martello hõbeehted on 925 prooviga, märgistatud Saksamaa tootja prooviga ja kaetud roodiumiga, mis annab tootele kõrge kvaliteediastme ning toode on vastupidav ja särav pikal kandmisperioodil.
Kõikidele toodetele on antud 2-aastane pretensiooni esitamise õigus, mis kehtib koos ostukviitungiga alates toote müügipäevast.
Pretensioon ei kuulu tasuta rahuldamisele toote ebakorrektsel kasutamisel, seega palume Teil järgida ehete kandmisel alljärgnevat:
*Kaitsta ehteid põrutuste, kukkumiste ja löökide eest. Ehted on õrnad ja deformeeruvad füüsilise surve või venituse tagajärjel. Eriti hõbeehted võivad kriimustuda ja kaotada oma esialgse sära hooletul kandmisel.
*Tegeledes majapidamis-, aiatööde või spordiga on soovitav eelnevalt eemaldada käeehted, sõrmused, kaelaehted ja vajadusel ka kõrvarõngad.
*Ehteid pole soovitav kanda magades, kuna selle tagajärjel võib nende kuju deformeeruda.
*Kosmeetika ja parfümeeria võivad ehteid kahjustada. Eriti tundlikud kosmeetikale on looduslikud pärlid, millele tekkivad kahjustused on püsivad.
*Kätepesu, duši all käimine ning ujumine on tegevused, mis eeldavad samuti ehete eelnevat eemaldamist.
*Niisked ruumid pole sobivad kohad ehete kandmiseks ega hoiustamiseks. Õhuniiskus on oksüdeerimist soodustav tegur, mille tagajärjel võib ehtemetall muuta oma värvitooni ja tuhmuda.
*Ehteid eemaldage ettevaatlikult s.t ärge kivist tõmmake. Kivi võib tulla oma pesast välja, sama võib juhtuda ka maha kukkudes.
*Kividega ehteid regulaarselt kontrollida oma juveliiri või kullassepa juures, veendumaks, et toote kandmisest tingitud loomuliku kulumisprotsessi käigus poleks deformeerunud krapid, kinnitused, lukud ja lülid.
* Ehted puhastada regulaarselt juveliiri juures.