Ehete õige hooldus

[divider background_colour=”#FFFFF” xs_height=”50″ sm_height=”50″ md_height=”50″ lg_height=”50″]
[heading header_type=”h2″ margin_top=”0″ margin_bottom=”0″ scroll_animation=”fadeIn”]Ehete hooldus[/heading]
[ruler_divider margin_top=”0″ margin_bottom=”0″ scroll_animation=”fadeIn”]

Giorgio Martello hõbeehted on 925 prooviga, märgistatud Saksamaa tootja prooviga ja kaetud roodiumiga, mis annab tootele kõrge kvaliteediastme ning toode on vastupidav ja särav pikal kandmisperioodil.
Kõikidele toodetele on antud 2-aastane pretensiooni esitamise õigus, mis kehtib koos ostukviitungiga alates toote müügipäevast.
Pretensioon ei kuulu tasuta rahuldamisele toote ebakorrektsel kasutamisel, seega palume Teil järgida ehete kandmisel alljärgnevat:
*Kaitsta ehteid põrutuste, kukkumiste ja löökide eest. Ehted on õrnad ja deformeeruvad füüsilise surve või venituse tagajärjel. Eriti hõbeehted võivad kriimustuda ja kaotada oma esialgse sära hooletul kandmisel.
*Tegeledes majapidamis-, aiatööde või spordiga on soovitav eelnevalt eemaldada käeehted, sõrmused, kaelaehted ja vajadusel ka kõrvarõngad.
*Ehteid pole soovitav kanda magades, kuna selle tagajärjel võib nende kuju deformeeruda.
*Kosmeetika ja parfümeeria võivad ehteid kahjustada. Eriti tundlikud kosmeetikale on looduslikud pärlid, millele tekkivad kahjustused on püsivad.
*Kätepesu, duši all käimine ning ujumine on tegevused, mis eeldavad samuti ehete eelnevat eemaldamist.
*Niisked ruumid pole sobivad kohad ehete kandmiseks ega hoiustamiseks. Õhuniiskus on oksüdeerimist soodustav tegur, mille tagajärjel võib ehtemetall muuta oma värvitooni ja tuhmuda.
*Ehteid eemaldage ettevaatlikult s.t ärge kivist tõmmake. Kivi võib tulla oma pesast välja, sama võib juhtuda ka maha kukkudes.
*Kividega ehteid regulaarselt kontrollida oma juveliiri või kullassepa juures, veendumaks, et toote kandmisest tingitud loomuliku kulumisprotsessi käigus poleks deformeerunud krapid, kinnitused, lukud ja lülid.
* Ehted puhastada regulaarselt juveliiri juures.